Treningi Personalne

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak?
Masz dosyć zatłoczonych siłowni i czekania w kolejce na wolny sprzęt?
Nie lubisz, jak inni patrzą się na Ciebie podczas wykonywania ćwiczeń?
Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to jesteśmy właśnie dla Ciebie!

 

Przygotowaliśmy treningi personalne dla klientów na każdym etapie zaawansowania. Zajęcia z osobistym trenerem polegają nie tylko na ćwiczeniach, ale siłownia TreningStudio17 we Wrocławiu zapewnia również konsultacje w sprawie poprawnego odżywania, mającego spory wpływ na uzyskanie zakładanych rezultatów i kształtowanie sylwetki.

Treningi personalne dla każdego

Mogą z nich korzystać również osoby, które nie są na początkowym etapie ćwiczeń, mają już pewne doświadczenie, ale nie mogą osiągnąć takich efektów, jakie chcieliby uzyskać. Dzięki zajęciom z naszymi trenerami personalnymi możesz przełamać tę stagnację i poczynić postępy, które pozwolą zaprowadzić Cię do Twojego celu.

Kluczowe atuty

Nasi trenerzy z wieloletnim doświadczeniem zaopiekują się Tobą tak, aby wykonywane przez Ciebie ćwiczenia były skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Dobiorą zestaw ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i dopilnują, aby każde ćwiczenie zostało wykonane poprawnie. To wszystko w komforcie i atmosferze, jakich próżno szukać w sieciówkach i dużych siłowniach.

Progres monitorujemy na profesjonalnym analizatorze składu ciała TANITA, dokładnie takim, jaki wykorzystywany jest w szpitalach i placówkach rehabilitacyjnych. Na czas zajęć dostaniesz wodę, a po zakończonym wysiłku możesz liczyć na pyszną kawę.