Nasi Trenerzy

 

Michał Abulewicz

Trener persoanlny, właściciel, trener EMS, instruktor fitness, instruktor kitesurfingu/windsurfingu

 

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją trener kulturystyki oraz trener przygotowania motorycznego. Pomysł na otwarcie własnego studia treningowego pojawił się już w 2014 roku, kiedy zacząłem prowadzić treningi personalne i grupowe. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem, między innymi: narciarstwo, koszykówka, szermierka, boks, pływanie oraz sporty wodne takie jak windsurfing i kitesurfing. Do każdej dyscypliny sportowej, wymagane jest odpowiednie przygotowanie motoryczne oraz siłowe, stąd moje zainteresowanie tym kierunkiem rozwoju.

Zapraszam do współpracy :)

 


 

 

 

Piotr Sałata

Trener personalny, trener EMS, instruktor fitness

 

 

Swoją trenerską przygodę rozpocząłem cztery lata temu zdobywając certyfikat w Akademii Trenerów Sportu. Od tamtego czasu poszerzyłem swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu fizjologii oraz anatomii sportu jak również treningu funkcjonalnego i nowatorskiego treningu Innline EMS.

Moim nadrzędnym celem w działaniu z klientem jest uświadomienie go jak istotna jest aktywność fizyczna oraz dieta dla dobrego zdrowia i samopoczucia. Podczas samych treningów szczególną uwagę skupiam na prawidłowej postawie ciała oraz zachowaniu odpowiedniego wzorca ruchowego.

Swoją wiedzą oraz indywidualnym podejściem do klienta potrafię pomóc osobie której celem jest:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawa siły,
  • poprawa funkcjonalności w życiu codziennym,
  • niwelowanie wad postawy.

 


 

 

 

Marta Abulewicz

Instruktor fitness, instruktor trempolin, trener EMS, recepcjonistka, niania

 

Instruktorka fitness z zamiłowania, z wykształcenia pedagog. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła od zajęć z trampoliną w 2016 roku jako instruktor. Absolwentka Fit and Jump Łódź. Od dziecka związana ze sportem. Niedawno podjęła naukę pływania na kitesurfingu. Szczególną uwagę przykłada do poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń. Na swoich zajęciach stara się aby oprócz mocnej dawki ćwiczeń i spalonych kalorii było dużo pozytywnej energii.