Nasi Trenerzy

 

Michał Abulewicz

Trener persoanlny, właściciel, trener EMS, instruktor fitness, instruktor kitesurfingu/windsurfingu

 

   Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją trener kulturystyki oraz trener przygotowania motorycznego. Pomysł na otwarcie własnego studia treningowego pojawił się już w 2014 roku, kiedy zacząłem prowadzić treningi personalne i grupowe. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem, między innymi: narciarstwo, koszykówka, szermierka, boks, pływanie oraz sporty wodne takie jak windsurfing i kitesurfing. Do każdej dyscypliny sportowej wymagane jest odpowiednie przygotowanie motoryczne oraz siłowe, stąd moje zainteresowanie tym kierunkiem rozwoju.

Zapraszam do współpracy :)

 


 

 

 

Piotr Sałata

Trener personalny, trener EMS, instruktor fitness

 

 

   Swoją trenerską przygodę rozpocząłem cztery lata temu zdobywając certyfikat w Akademii Trenerów Sportu. Od tamtego czasu poszerzyłem swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu fizjologii oraz anatomii sportu jak również treningu funkcjonalnego i nowatorskiego treningu Innline EMS.

Moim nadrzędnym celem w działaniu z klientem jest uświadomienie go jak istotna jest aktywność fizyczna oraz dieta dla dobrego zdrowia i samopoczucia. Podczas samych treningów szczególną uwagę skupiam na prawidłowej postawie ciała oraz zachowaniu odpowiedniego wzorca ruchowego.

Swoją wiedzą oraz indywidualnym podejściem do klienta potrafię pomóc osobie której celem jest:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawa siły,
  • poprawa funkcjonalności w życiu codziennym,
  • niwelowanie wad postawy.

 


 

 

 

Weronika Kosińska

dietetyk kliniczny, trener EMS, trener personalny 

 

 

   Dietetyk kliniczny z wykształcenia i z pasji. W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do podopiecznego oraz zmianę nawyków żywieniowych na lata. Poprzez duże zamiłowanie do dietetyki i zdrowego odżywiania, narodziła się również miłość do sportu i aktywności fizycznej. Od 2018r. poza dietetyką zajmuję się również prowadzeniem treningów EMS. Prowadząc treningi skupiam się nie tylko nad poprawą sylwetki podopiecznego, ale staram się również zmienić jego nastawienie i sprawić aby aktywność fizyczna stała się przyjemnością, a nie obowiązkiem.